Dětský den na Potštejně 

aneb "Výprava za pokladem loupeživého rytíře Mikuláše"


18.5. - 19.5. 2024

Letos v květnu se pod naší taktovkou uskuteční kulturně-historická akce na Potštejnském hradě. Hlavním bodem a lákadlem bude dobrodružná stezka především pro Vaše potomky, ale v doprovodném programu se pobaví návštěvníci všech věkových kategorií.

Očekávat můžete šermířské a taneční vystoupení, zahraje dobová kapela a nebo se pobavíte u divadla či vystoupení kejklíře. V nabídce akce figuruje také bohaté občerstvení a stánky s řemeslným zbožím. Mimo program je dále možnost navštívit dílničky a workshopy, kde se dá i něčemu neobvyklému přiučit, něco se dozvědět navíc či jen vyzkoušet nevšední aktivitu.

Naposled, ale ne posledním prvkem akce bude také dobové vojenské ležení s možností náhlédnutí a vyzkoušení chladných zbraní či pěchotní zbroje vrcholného středověku. 

https://www.kudyznudy.cz/akce/detsky-den-na-potstejne-aneb-vyprava-za-pokladem-l


Dobrodružná stezka bude obsahovat několik zastávek na cestě za pokladem, kde budou děti muset prokázat určité úsilí za jeho získáním pomocí soutěžení a dalších překážek v prostorách celého hradu. Potkají další hledače pokladů, kteří můžou, ale taky nemusí být zrovna k užitku. Odměnou pak budiž podíl z nalezeného pokladu, který je dodnes už jen legendou, jelikož se nikdy nepodařilo najít místo, kde jej loupeživý rytíř Mikuláš ukryl. 

Stezka povede nejzajímavějšími zákoutími hradu a děti tak čeká skvělý zážitek a v některých případech věříme, že i starší děti či dospělí budou některé výzvy sami chtít zkusit zdolat.Budeme se na Vás těšit !

Zajímá Vás něco konkrétního ohledně naší akce ? Nebojte se zeptat !

Zeptejte se !

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Usque ad Finem
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!