Šermířské příběhy

V našem arzenálu vystoupení naleznete několik tzv. šermířských příběhů. Jde většinou o klasické divadelní vstupy, doplněné o souboje a potyčky. Délka se pohybuje od 15 minut až po půlhodinku představení. Jsme dost flexibilní a vašemu programu se přizpůsobíme na tělo.


Po prohýřené noci

Klasické a nejdéle hrané vystoupení skupiny. V mnoha verzích i obsazeních je toto vystoupení hráno už více jak 20 let a bývá oblíbeným prvkem na všech typech akcí.

Příběh vypráví o posádce hradní stráže, která má každodenní úkol držet hlídku, avšak to jedné noci přeženou s veselením a ráno při nástupu před svým velitelem tak mají leccos k vysvětlování. 

Ve své podstatě příběh poukazuje, proč se nevyplácí být podlézavý, líný a v neposlední řadě, že především všeho s Mírou.

Návrat z války

Vystoupení bohaté na souboje a snad i vtipné a úderné akční hlášky tvoří s "prohýřenou nocí" páteř naší nabídky. Taktéž dvěmi desítkami let osvědčené vystoupení.

Skupinka bojem a válkami zocelených veteránů se po desetiletí služby vrací domů. Zavítají však na "jméno Vaší akce" a rozhodují se co dál. Nápady se vrší, až to nakonec skončí rozkmotřením, zdánlivě nerozlučné party.  

Příběh o důležitosti pospolnosti a přátelství s těmi, kdo s Vámi zažili mnohé, před malichernostmi a pozlátkem okamžiku. 


Ďas aby to spral !

Nejnovější kousek vystoupení, které je celé veršované. Líbívé verše mnohdy překvapí, dospělé pobaví, ty menší navíc poučí. 

Příběh vypráví o lidech zlých i těch dobrých, kteří se nechali zlákat nabídkou pekla, které slibuje moc, bohatsví a taky pomstu. Jak už to bývá, peklo přijímá pouze duše a když nadejde čas platit, nesmlouvá. 

Příběh o tom, že chamtivost a zloba se nevyplácí a že zlá myšlenka snadno zatemní i dobrou mysl.


Interaktivní vystoupení

V naší nabídce figurují dále interaktivní vstupy. Tím se rozumí přímé zapojení dobrovolníků z publika. Délka těchto vstupů je zpravidla 20 minut, dovedeme "natahovat" až na 30 či 40. Vše opět záleží na požadavcích.

Verbování nových členů

Vystoupení především postavené na účasti Vašich ratolestí, které už opět prošlo zkouškou času a zůstalo v našem portfoliu doteď.

Na začátku předvedeme několik soubojů a po nich rozhlásíme nábor nováčků - právě dětí. Ty budou mít za úkol projít třemi zkouškami. Při úspěšném složení je čeká pasování do našich řad.

Toto velice oblíbené vystoupení je základem každého dětského dne, oslavy ale i regulérních akcí. Nouze není o překvapivé až absurdní situace. U těch dětí prostě člověk nikdy neví, co čekat.

Natáčení filmového souboje.

Jedno z nejstarších vystoupení, jehož role se doslova předávájí "z generace na generaci" v rámci naší skupiny. 

Ve vystoupení figuruje především pan řežisér s úmyslem předvést, jak se natáčí filmový souboj. Vyzve publikum, aby mu dopomohli sestavit produkční tým a taky s výběrem hlavních hvězd. Poté je spuštěno samotné natáčení a útrapy s ním spojené. 

Vystoupení, které nikdy nezklame. Tak by se dal pojmenovat náš "Filmák" :-)


Oheň, světlo, kejkle...

Už z názvu skupiny lze vyčíst, že životu nebezpečné věci neděláme jen přes den. Když se setmí a zhasne, nastoupíme s ohnivou či LEDlight show. Délka těchto vystoupení je zhruba 15-20 minut. Platí pravidlo - čím větší tma, tím lepší zážitek.

Ohnivá show

Naše ohnivá show je seskládaná z nacvičené choreografie na reprodukovanou hudbu. Nejlepší je mít vlastní audiotechniku, avšak můžeme zajistit i vlastní.

Dovádíme s:

Poi - dvoje řetězy se zapáleným koncem. Základ každé ohňovky a svižný, efektní prvek.

Kontaktní hole - tyče s oběmi konci zapálenými, uzpůsobené k provádění nejrůznějších triků. 

Krátké hole - Zkrácená verze kontaktní hole, zpravidla jedna do každé ruky. Osvěžující, rázný prvek dodá ty správné "koule" všem vstupům.

Vějíře -
tanec s prvky připomínající vějíř, kdy na každém z nich hoří až 5 zapálených konců.

Dračí hůl - speciální kontaktní hůl doplněná o 4 hořáky na každém konci. Celkem tedy deset hořáků vytvoří až hypnotizující ohnivé obrazce. 

Hromová hůl - specialní hůl, která je opatřena koši na žhavé uhlíky, které jiskří, pokud se s holí manipuluje. Velice efektní a dodá celému vstupu ten správný "wow" efekt a atmosféru.

Rope dart - Prvek vycházející z bojového umění kung-fu, které na konci několikamterového lana mělo přivázanou zbraň, připomínající vrhací nůž.  V ohnivé show je místo ostrého konce, zapálená koule. 

Hromové poi - Varianta poiek, které nehoří, ale disponují košíky se žhavým uhlím. Efekt podobný jako u Hromové hole.

Plivání ohně - To vše by se neobešlo bez nejoblíbenější disciplíny - plivání ohně. Dokonalé završení show.

LEDlight show

LEDlight show je v lecčem podobná te ohnivé - je secvičená choreografie na repodukovanou hudbu, kdy předvádíme triky pomocí LEDkových verzí ohnivého arzenálu. Vzhledem k tomu, že nic není potřeba zapalovat, je nejvhodnější do vnitřních prostor, jako super bod do programu Vašeho maturáku či dalších plesů, svateb, narozeninových či výročních oslav. Skvěle se hodí i na firemní večírky. 

Roztočíme to s :

Poi - podobně jako u ohnivých, na provazech figuruje svítící objekt, schopný měnit barvy a efekty svícení.

Kontaktní hole - oproti ohnivému bratranci dokáže měnit barvu a efekty svícení. 

Vějíře - LED verze vějíře v několika barvách svícení. 

Biče - kontaktní prvek, jehož duté vlákna jsou podsvíceny LED světlem. Několik variant barev je potěšením pro oko.

Křídla - viz obrázek :-)


ějíMáte zájem o naše vystoupení ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Usque ad Finem
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!