Dále nabízíme..

Mimo naše vystoupení jsme schopni zajistit i doprovodný program řadou aktivit, které si můžete "přihodit" k objednaným číslům. 
Tyto aktivity se skvěle hodí pro dětské dny, narozeninové oslavy či třeba ke zpestření teambuildingových akcí Vašeho podniku, firmy či kolektivu. 

Tyto doplňující aktivity jsou možné zajistit pouze spolu s naší hlavní Nabídkou vystoupení - ZDE.


Lukostřelba

Klasická zábava pro všechny věkové kategorie. Dovezeme terčovnici a několik luků s různou silou nátahu či třeba i kuši. Ukážeme a popíšeme, jak se z takových zbraní střílí a pro zvědavce i povyprávíme o historii těchto střelných zbraní a jakou roli sehrály v dějinách lidstva. 


Středověká hra NIM

Tato dobová "deskovka" nese název odvozený z neměckého slova "Nehmen" které znamená "Brát". Přesně takto se hra i hraje. 
Ve 4 řádcích je umístěno do pyramidového tvaru 1, 3, 5 a 7 kamenů, které dva hráči střídavě odebírají v jakémkoliv pořadí, avšak pouze z jednoho řádku. Kdo odebere poslední kámen ze hry, prohrává. 

Svižná a zábavná hra, procvičí Vaši schopnost taktizovat v rychlém sledu tahů.

Vrhací sekery

Alternativa k naší střelnici je několik vrhacích seker, které se jednoduše házejí proti dřevěnému špalku s cílem zaseknout co nejvíce vrhacích seker. Poměrně nenáročná disciplína, s velkým antistresovým účinkem a prostoru k soutěžení mezi házejícími. 

Chůdy pro dva

Jak název napovídá, jde o varinatu chůd, které představují dvě prkna, osazenými oky z lan. Dva chodci se tak snaží synchonními pohyby rukou i nohou přesunout z bodu A do bodu B. Nejlepšího výsledku z aktivity se dá dosáhnout formou jakéhosi závodění mezi týmy chodců :-)

Sekání špejlí ve špalku

Tato aktivitka prověří Vaší šermířskou zdatnost. Speciálně upravený špalek bude osazen špejlemi, které budete mít za úkol přeseknout tesákem tak, aby se některé z nich přelomily, ale zároveň i aby některé zůstaly nedotčeny. 

Vojenské ležení

Pokud by to Váš prostor pro akci dovolil, můžeme dovézt vojenské ležení středověku. Postavíme stany, stojany ze zbrojí a zbraněmi a také kousek polní kuchyně. Rádi o veškeré zbroji a zbraních povykládáme a necháme dle libosti vše potěžkat či vyzkoušet. 

Usque ad Finem
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!